Jakým jsi barevným typem?

29. ledna 2009 v 18:56 | Deniska |  ♥testy♥
Oranžová- Když máš ráda tuto barvu, určitě jsi společenská a máš hodně přátel, jsi plná energie a míváš skvělé nápady.Zkus však občas poslechnout nejen svou intuici, ale i rady tobě nakloněných osob.

Žlutá- Znamená sluneční záři a jas. Tobě dává radost a zájem o tvé okolí. Jsi otevřená a zvídavá. Miluješ cestování. Můžeš však mít určité potíže při navazování bližších vztahů s lidmi.

Tmavomodrá- Bývá nazýváná barvou noci, souvisí s loajalitou a vnitřním klidem. Jsi jemná, přestože máš silnou povahu. Na mnoho věcí se díváš se zbytečným odstupem. Abys byla v armonii sama se sebou, obklopuj se předměty oranžové a žluté barvy.

Červená- Symbolizuje odvahu a sílu, obvykle bývá spojována s energií a vášní. Svět poznáváš všemi smysly. Někdy se však obtížně vciťuješ do situace jiných lidí. Naštěstí dokážeš tyto chybičky blízkým lidem báječně vynahradit.

Růžová- Nejromantičtější ze všech barev. Lidé, kteří ji mají rádi, jsou velice citliví, jemní a zdrženliví. Jsi výborná přítelkyně, musíš se však naučit občas říct NE. V tomto ti pomůže energická oranžová.

Tyrkysová-Znáš dobře nejnovější trendy a uchvacuješ fantazií a originalitou. Někdy však působíš chladně. Rozhodni se tedy pro trošku červené, oranžové nebo žluté, hlavně v obtížných chvílích nebo když nemáš nejlepčí náladu.

Zelená- Je to barva přírody a naděje, uvolňuje a ovlivňuje harmonický růst. Na tebe se určitě může každý spolehnout. Hlavně ti, kteří těžko zvládají své problémy.

Tak a více se mi sem nevlezlo, předem se omlouvám pokud tu nenajdete svoji oblíbenou barvu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama