Listopad 2009

Školní pravidla

30. listopadu 2009 v 20:01 | Samanta |  ♥blbinky♥
Do školy chodíme zásadně neupravení, otrhaní a špinaví, abychom svým příjemným vzhledem nevzbuzovali bledou závist ostatních obyvatel školy.

Ve třídě celý den nevětráme, aby pach nashromážděný během dne odradil učitele od nekalých úmyslů, jako je zkoušení, písemné testy apod.

Třídu neuklízíme, protože nechceme, aby naše laskavé paní uklízečky poznaly, co je to nezaměstnanost.

Doma se na hodiny zásadně nepřipravujeme. Řídíme se totiž heslem: "O přestávce času dost!"

Učebnice nenosíme do školy, aby se moc neopotřebovaly, a tím šetříme majetek školy a pomáháme tím tomu, aby státní dluh nenarůstal díky nám.

Onemocníme-li, poskytujeme dostatek bacilů a virů i ostatním spolužákům.

Věci si balíme ještě před hodinou, abychom si příliš nekrátili přestávku.

Na obědě zásadně předbíháme, aby měli mladší ročníky dostatek času prohlédnout si krásy a divy školní jídelny, nemluvě o našich stravu poskytujících kuchařkách.

Před vstupem do kabinetu zásadně neklepeme, abychom na sebe neupoutávali příliš velkou pozornost našich drahých vyučujících.

O přestávce vždy pobíháme po lavicích, protože jinak bychom neměli dostatek pohybu.

Po dohodě s českou státní pojišťovnou si před písemkami důkladně připravujeme taháky, abychom se náležitě pojistili.

ZDROJ: zyza.blog.cz

Be Happy 1.epizoda

28. listopadu 2009 v 22:09 | Samanta |  Be HappySamanto dělej přijdeme pozdě!
Už letím
No to ti trvalo....
Jsem tady tak moc nebrblej...

......

Ahoj jmenuji se Samanta.
Je mi 15.
Víc se dozvíte z příběhu.

.....

Tak pojď Lilly ne? ptám se Lilly, mojí jediné nejlepší kámošky. Jo jdeme. Odpoví mi. Po cestě do naší školy ve které studuju prvním rokem jsem se seznámila i s Lilly. Studuju veterinu. Tu školu milluju a navíc jsem se rozhodla sama že sem budu chodit. Po cestě do školy potkávám už teď pár známých tváří které mně zdraví. Zvoní. Lilly skara musím si pohnout máme tu protivnou matikářku která chodí do hodin vždycky na čas, musím rychle jít nebo to nestihnu, po škole se stav jo? Zeptám se rychle Lilly protože už opravdu musím jít. Jo jasně stavím se, tak ve tři?. Jo ve tři. Odpovíme součastně. Ještě náš pozdrav. A musím jít. Ahoj Lilly ve tři, mám tě ráda. Naposledy odpovím Lilly.

.....

Samanto Bixbyová kde se couráš?? začne na ně řvát matikářka. Omlouvám se paní učitelko. tiše ceknu a už se snažím rychle vytratit. Moment, odkašle si učitlka. Tak pojď rovnou k tabuli, vyzve mně, zpočítáš nám tady jeden příklad. Naštěstí jsem ho spočítala bravurně a tak mně radši posadila. Ještě pět podobných nudných hodin, ach jo. Kreslím si bezmyšlenkovitě do sešitu. Když najedou do mně žďuchne sousedka. Hej vyspat ses měla doma, co je ti? zamilovaná? ptá se. Ne vpohodě. Rychle odpovím jen abych mela klid. Když se podívám do sešitu vydím plno srdíček. Hned se podivím....já nejsem zamilovaná!!

.....

Mami, jdu tam. Jasně broučku to bude Lilly. odpoví mi máma. Lilly pojď nahoru hned budu zařvu na Lilly ze svého pokojíčku. Jo jasně, ale radši počkám tady dole. Tak jo hned jsem u tebe. Rychle jsem se namalovala, hodila na sebe džíny, tričko, pohodlnou mikču a vzala jsem si svoje oblíbené botičky Converse které si schovávám u sebe v pokojíčku aby mi je neroztrhal náš pes Nick. Tak můžeme jít Lilly. Ahoj mami do 9 jsem doma, úkoly mám hotové. Rychle jsem za sebou bouchla dveřmi než máma stihla něco namítnout.
Tak jeden problém je vyřešen.Kam půjdem Lilly? Já nevím co do skateparku..budou tam hezcí kluci. Mrkne na mně Lil. Lilly už jsem ti říkala že s klukama už nechci nic mít. No jasně vpho ale stejně tam půjdem.Dupne se Lilly.

.....

Když jsme došli do skateparku byla tam hrstka kluků..ani jeden se mi nezamlouval. Kluky nemám moc v oblibě. Zato Lilly se na ně pořád usmívala a mávala jim.A oni ji to s radostí opláceli. Lilly, zbláznila ses? žďuchnu do ní. Co je nemůžu se chvilku bavit? jo dobře ale za chvilku chci jít pryč. Jo jasně odpoví mi nepřítomně Lil. Lilly pojď už prosím pryč. Tak jo co bych kvůli tobě neudělala kámoško. říká Lilly. Po cestě když Lilly ukáže směrem od nás že tam cosi vidí mně někdo srazí na zem. Není ti nic? ptá se omluvně Koukej se pořádně na cestu. Vyblafnu na něj. Když se na něj podívám...........

Omlouvám se jestli se vám to zdá krátký ale mě to fakt stačí.... :-)

Pohádka na dobrou noc...

28. listopadu 2009 v 21:27 | Samanta |  ♥články♥
Tohle je pohádka kterou vymslel jeden kamarád......předem se omlovám..je to jedna dlouhá věta. A když říkám dlohá ak opravdu dlouhá :-) a jeste je to bez hacku a carek :-) fakt se vám omlouvám ale prectete si ji prosím...

Byla jednou takova rodinka a ta rodinka se jednou rozhodla ze pojede na vylet
ale nemohli si porad vybrat protoze jejich handicapovane deti byli prilis narocne proto svehe digitalniho (bezrukeho) syna, ktery byl mimochodem nejstarsi ve vsech 8 deti poslali na 3 roky nucenych praci, kde musel z trpaslicich dolu tahat voziky s kameny vseho nejmlasiho syna poslali take do toho dolu ale ne proto aby pracoval, ale jelikoz hornici vzdy meli kanarka, aby vedeli jestli tam je vzuch, ktery se da dychat, no kdyz jim kanarci dosli tak pouzili toho nejmladsiho syna pre byl tak maly, a lehky, vlezl se jim do te klicky na kanarky sice mu museli uriznou nozicky ale vlezl se svich zbyvajicich 6 deti poslali do Italie deti si libovali ze se budou mit dobre, ale opal byl pravdou, zamestnavala je mafie aby kradli v metru, v MHD-éckach vzdy na konci dne vseci donesli co ukradli, a ten co donesl nejmin, tomu usekli prstik kdyz nedonesl nic, tak 2 prstiky a 2 nejlepsim, co donesli nejvic, nalili whisky a slivku, podle chuti deti kdyz vyrostli, byly z nich pijaci 1 tridy kazda hospoda se bala kdyz prijdou, ne proto ze by je okradali o penize, ale vypily vse co teklo, krome vody a coly obcas ale si nekdo zpletl vodu se slivivici a vystrizlivel, kdyz vystrizlivel, tak mu udelali zarez na ruce kdo mel nejmin zazeru na ruce, byl nejlepsi, neni divu ze Al - Capone mel jen 1 zarez, ovsem to bylo myle vydavano za zarez do ruky, protoze kdyz byl Al - Capone opily tak spadl na stul a udelal si tam skrabanec od te doby se mu vseci smali jednou se rozhodl ze se ozeni hledal nejakou holku kterou by prefilk a pak se ozenil, ale zadna mu nestacila vzdy zdechla vycerpanim ve 2 kole ty zdatnejsi vydezeli i 3 kolo, ale vic ani tuk.. ednou nasel takovou serednou, ale byla tak nadrzena, ze ne konec zdechl vycerpanim sam Al - Capone to bylo ovsem mylne vydavano jako atentat na Al-Caponeho, tak vypukla obcanska valka ale jelikoz 80% vsech v italii jsou mafiani, tak vlastne slo jen o to, zabit bezdomovce a uz to bylo 100%.. ale kdyz nebyl Al -Capone, tak nebyl duvod k valkam tak vseci zacli chlastat, a chlastali, az do Italie prisli rimani ti vsak nevedeli co je to palenka, nebo chlupati slimaci a tak byli z matrixu vymazani tim ale nastala systemova chyba, protoze matrix bezel na winvsu a proto zustali zivi jen ti, co meli pripojeni od linuxu a ti co meli vlastni linuxovy server ale protoze to uz pak byla nuda, tak to vypli a sli spat.

FFka-Z nenávisti láska

25. listopadu 2009 v 15:19 | Samanta |  ♥články♥
Dneska jsem myslela že snad umřu.
Proč zrovná já musím chodit do třídy s tím namyšleným Nickem Jonasem ?!
Na chodbě je stále v obležení a užívá si to,zdá se.
Nechápu proč z něj všichni tak šílí !?
No tak skládá písničky,zpívá ve skupině s pošahanejma bratrama a je velký mistr v předvádění...
To je toho.
Nerušeně jsem je všechny s ironickým výrazem pozorovala a pak se vydala domů.

***

Hned jak jsem za sebou zavřela dveře,nastartovala jsem počítač a přihlásila se na chat.
"Ahoj MiSs P.,pokecáme?" objevil se mi vzkaz od nějakýho Presidenta v novém okně.
Chtěla jsem se nejdřív na toho kluka vykašlat,jenže s nikým jiným se pokec nerýsoval a jít se dobrovolně šprtat ájinu se mi teda fakt nechtělo.
A tak jsem mu rychle odepsala :
"Nazdárek,proč ne?"
A nelitovala jsem.
O tři hodiny později už z nás byli chatoví kámoši.
Presiden byl fakt úžasný.
Poslouchal stejnou hudbu,hrál ty samí hry a v kině byl nejvíc odvařený z amerických komedií.
A vůbec nejlepší bylo,že bydlel ve stejném městě jako já!

***

Na ájinu jsem se doslova vykašlala a tak nebylo žádným překvapením,když jsem při písemce vyhořela.
Po vyučování s otravným Nicholasem jsem chtěla zajít za nemocnou kámoškou,ale ta mi napsala varovnou SMS,že má hnisavou angínu,a tak mi nezbylo nic jinýho než jít domů.
Štvalo mě to,protože jsem se jí chtěla svěřit jak s otravným Nicholasem,s Presidentem,tak i s písemkou z ájiny.
Nikdo by mě totiž neutěšil líp tím,že příště to určitě zvládnu líp.

***

Nakonec se toho uklidňování ujal President,který byl naštěstí on-line.
"Nelam si s tím hlavu MiSs P.,to bude dobrý.Ty seš chytrá holka,vím to!"
"Možná jsem chytrá,ale ne na jazyky..."
"Ale no tak...zvládneš toho Nicholase i ájinu jako nic! Nakonec...slyšel jsem,že jsi fakt chytrá a víš si vždy a se vším rady!"
Přečetla jsem si to překvapeně a hned jsem zareagovala :
"A jak tohle můžeš vědět?"
"No,řekněme že jsem Tě už v reálu měl to štěstí vidět." opověděl po chvíli.
Už jsem chtěla odepsat,ale přišla od něj další upřesňující informace :
"Chodíme totiž do stejný školy. Udělala jsi na mě dojem,přiznávám,a to nejen svým IQ."
Málem jsem spadla ze židle.
"A sakra" pomyslela jsem si.
"Takže to není náhoda žes mi včera napsal?"
Musím ovšem přiznat,že mě děsně hřálo pomyšlení,že mám na netu takovýho obdivovatele.
Ale protože jsem neměla pátu co je zač,tak jsem jen napsala :
"Díky za kompliment."

***

Další dva týdny jsem chatovala s Presidentem skoro denně.
Nakonec jsem si s ním pokecala dokonce líp,než s kámoškou.
Než jsem si stačila uvědomit,do čeho se řítím bylo pozdě - zabouchla jsem se do Presidenta až po uši!
Bohužel jsem stále neměla tušení,o koho jde a jak vypadá.
Byl totiž strašně tajemný,pokud šlo o jeho identitu.
Když jsem se ho zptala zda stojí za hřích,odepsal jen stroze : "Snad by ses mě nelekla."
Prověřila jsem si všechny kluky v okolí,kteří by mohli ukazovat na Presidenta,ale marně.
Žádný z nich mi na něj neseděl.

***

Nevěděla jsem si rady,a tak jsem se šla poradit za kámoškou,která se bohudík dostala z nejhoršího a už jsem ji mohla navštěvovat.
Poradil mi to,na co jsem už dlouho myslela,a to schůzku s ním na neztrální půdě.
"No jasně!Sejdu se s ním!"vypískla jsem a hnala se domů.

***

Den nato jsem se uvelebila na židli ve své oblíbené pizzerii a čekala to svoje štěstí z netu.
Ale místo nějakýho super týpka,pod kterým jsem si Presidenta představovala,přišel do pizzerie Nick.
A zamířil si to rovnou ke mě.
"Musím Ti něco říct" začal.
"Teď zmiz" odsekla jsem " na někoho tu čekám!"
Neměla jsem náladu se s ním vybavovat.
Předtím jsme se spolu taky nijak extra nebavili.
"Na Presidenta že?" odvětil pobaveně a vytrhl mě z přemýšlení.
"Jak..jak to víš sakra?" sjela jsem ho.
"Zlato,nenaštvi se,ale President...President jsem já. To já si s tebou celou dobu chatoval" řekl zase tím,pro holky neodolatelným hlasem.
"Ty?Ale jak to?Proč?!" zeptala jsem se nevěřícně.
Koukal do země a mlčel.
Jasně,to jsem si mohla myslet,je pořád tak děsně...arogantní.
Ani se neráčí odpovědět.

***

Udělalo se mi mdlo,ale mdloby pak přerušil neskutečný vztek a lítost.
"Víš co?Jdi! Pro mě jsi nikdy neexistoval a už ani nikdy nebudeš! A na ten chat,na ten prostě zapoměň!"ječela jsem.
Zvedla jsem se a chtěla jsem co nejrychleji utíkat domů a tam se vybrečet,ale on mě chytil za ruku : "Počkej! Poslyš MiSs P.,já...omlouvám se" začal rozpačitě koktat a vypadal fakt roztomile když se to snažil napravit.
"Mohl bych Tě třeba pozvat na pizzu ?!
Souhlasíš?"
Dělala jsem že váhám,ale nakonec jsem se nechala uplatit jedním jeho psím pohledem.
A nelitovala jsem!
Byl to fakt prima pokec,při kterém jsem na Nicka změnila názor.
Od toho dne jsem si už s Presidentem,teda s Nickem,nepsala po síti,ale přešli jsme na mobily a denně si voláme!

•kusowka•0.85•

25. listopadu 2009 v 13:45 | Samanta |  ♥kusowky♥

Rozhodnutí

24. listopadu 2009 v 6:31 | Samanta |  ♥články♥
Takže už jsem se rozhodla první FFka bude ve čtvrtek 19.11.2009 páč zítra máme scio a pak jedu na rovnátka :-( a ve středu je scholaris..takže ve čvrtek těšte se ale myslím si že to nebude nic extra :-D

<3 FFka <3

24. listopadu 2009 v 6:28 | Samanta |  <3 FFka <3

PORAĎTE

23. listopadu 2009 v 19:16 | Samanta |  ♥články♥
Takže už vím že na 100% budu psát FFka .....o normálním a běžněm životě......který je svým spůsobem neobyčejný. Ale nevím jak se bude jmenovat. Takže vymyslete neco prosim a ten nejoriginalnejsi a nejlepsi nazev bude odmenen diplomem.

Tričenká ♥

23. listopadu 2009 v 19:13 | Samanta |  ♥hadříky♥Prosím..poraďte....:-(

21. listopadu 2009 v 18:16 | Samanta |  ♥články♥
Ahojky prosím poraďte mi už o tom přemýšlím. Mám psát FFka? A pokud ano o čem?

Pitbull-Hotel room servise

21. listopadu 2009 v 17:43 | Samanta |  ♥music♥

Pitbull-I know you want me

21. listopadu 2009 v 17:42 | Samanta |  ♥music♥

Pitbull-Krazy

21. listopadu 2009 v 17:41 | Samanta |  ♥music♥

Inna-Love

21. listopadu 2009 v 17:39 | Samanta |  ♥music♥

Zamilovanost=Bezmoc

20. listopadu 2009 v 21:21 | Samanta |  ♥články♥
Proč když je člověk zamilovaný dělá takové nesmysly? Proč? Opakuji si to stále dokola....holka ty se musíš odmilovat..jenže to nejde. Nedokážu to, nemůžu si to přikázat..prostě to nejde. Ale proč? Proč jsem tak bezmocná....když vidím tvé oči, tvůj úsměv, tvoje rty. Dala bych všechno jen abych s tebou strávila všechny minuty svého života. Tak proč mi to děláš ještě težší? Proč?
Nedokážu na tebe přestat myslet, nedokážu to, prostě to nedokážu........

Diplom za spřátelní

20. listopadu 2009 v 15:16 | Samanta |  ♥ceny for you♥

Trička

20. listopadu 2009 v 15:10 | Samanta |  ♥hadříky♥

Řetězáček >0.3

18. listopadu 2009 v 19:46 | Samanta |  ♥řetězáčky♥
1. čusíík
Ahoj
2. jak jde život?
ujde to
3. jakou celebritu máš nejraději?
Nick Jonas ♥
4. jakou zmrzku máš nejraději?
Citron
5. co je lepší: kočka nebo kůň?
kůň
6. je lepší jaro, léto, podzim, nebo zima?
léto
7. kolikátého jsi se narodila?
4.4.
8. baví tě tenhle řetězák?
jo
9. neboj už bude končit
ok
10. tak se měj a zas někdy příště!
jj
11. jo a abych nezapomněla tak napiš kdo má pokračovat:
Kdo bude chtitCAMP ROCK 2

18. listopadu 2009 v 16:08 | Samanta |  ♥obrázky♥